Монтаж Orac Decor Київ

ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ

Так, Ви здійсните покупку прямого постачальника з перших рук, завжди просіть додаткову знижку.

Деяким дуже подобаються вироби Orac Decor®, оскільки в них поєднуються виключно висока якість, ретельне оздоблення та простота установки. Такі матеріали спрощують та прискорюють процес ремонту та остаточного оздоблення інтер’єрів. Ми вважаємо, що наші продукти багато в чому перевершують конкурентів.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ТОВАР

Продукція Orac Decor® виготовляється з високоякісних полімерів, легко обробляється і має міцність і якість, властиві синтетичним матеріалам, при цьому виглядають як натуральне дерево і гіпс.

Всі вироби з матеріалів Purotouch® та Duropolymer® придатні для зовнішнього оздоблення. Продукти із дюрополімерної піни Durofoam® призначені лише для приміщень. Завжди використовуйте для монтажу клей DecoFix Hydro/Power, а для обробки швів – клей DecoFix Extra. Після монтажу необхідно покрити фарбою для зовнішніх робіт.

МОНТАЖ

Вироби Orac Decor® дуже прості у монтажі. Важливо крок за кроком дотримуватися інструкцій та використовувати відповідний клей.

Так, наші вироби мають матову поверхню, підготовлену до фарбування. Їх потрібно покрити лише фінішним шаром фарби.

Для створення ідеальних швів Orac Decor пропонує спеціальний клей: DecoFix Extra. Нанесіть DecoFix Extra на елементи молдингу та щільно притисніть їх один до одного. Всі надлишки клею відразу ж видаліть шпателем. Через 20 хвилин видаліть залишки клею за допомогою шпателя та злегка зашліфуйте шов. Після цього шов можна покривати шпаклівкою.

– Клей DecoFix Pro (для пористих внутрішніх поверхонь): всі надлишки клею необхідно відразу видалити за допомогою води.

– Клей DecoFix Hydro/Power (для будь-яких зовнішніх та внутрішніх поверхонь): усі надлишки клею необхідно відразу ж видалити за допомогою мильного розчину або серветки.

– Клей DecoFix Extra (для ідеальних швів): залишки клею необхідно видалити через 20 хвилин за допомогою шпателя та ацетону, розчинника для фарби або серветки, що очищає.

Оскільки клей наноситься лише на один бік, у процесі монтажу завжди використовуйте DecoFix Hydro/Power. Для обробки швів потрібно взяти клей DecoFix Extra.

Так можна. При цьому важливо, щоб пофарбована поверхня була чистою, сухою та нежирною. Крім того, фарба має добре триматися на поверхні. Обов’язково видаліть забруднення або фарбу, що залишилися, за допомогою шліфувального паперу.

Перед монтажем Orac Decor® краще видалити шпалери. У разі потреби можна відрізати та зняти відповідні ділянки. Якщо це неможливо, то для кріплення виробів Orac Decor® використовуйте клей DecoFix Hydro/Power.

Клацніть на посилання, щоб переглянути інструкцію зі встановлення та уточнити радіуси вигину для різних молдингів Orac Decor® FLEX.

ПРИХОВАНЕ ОСВІТЛЕННЯ

Так. Якщо ви хочете встановити світлодіодну стрічку для освітлення знизу, необхідно встановити алюмінієвий опорний профіль, щоб мати можливість вбудувати в нього світлодіодні стрічки.

Професійний монтаж Orac Decor Київ відбувається за допомогою професійних клеєвих сумішей, тому звертайтесь до нас для розрахунку кількості.